Blog poświęcony szeroko zakrojonemu tematowi opon, zarówno opony zimowe do sanek, jak i opony letnie do taczek mechanicznych, czy szeroki wybór opon do rowerów dziecięcy i samochodów lego.
RSS
środa, 21 września 2011
Ci panowie..

Słuchałam dziś rano w TOK FM utyskiwań i towarzyszących jej tuzów ? dziennikarstwa nad płycizną i brakiem emocji kampanii wyborczej.
Ja sama też łapię się na szukaniu/wyczekiwaniu sensacyjnych wydarzeń czy wypowiedzi, bo obawiam się, ze tylko ostre zarysowanie konfliktu, daje szansę na wyrwanie z kapci w dniu wyborów tych leni, którym wygrana Platformy wydaje się oczywista, a i rozmiar przewagi nad PIS w zasadzie bez znaczenia.
Najbardziej obawiam się zbiorowej niepamięci o tym, jak wyglądały rządy Kaczyńskiego przed 4 laty i braku świadomości , jak może wyglądać w rzeczywistości jego zemsta na Tusku za Smoleńsk.
Komorowski i jego weto mogą na szaleńca nie wystarczyć?

Pan Zdrojewski et consortes ze swoją inicjatywą OdS , natężeniem kunktatorstwa i cynizmu przypominają mi naszą swojsko- krakowską definicję szpicyfindra : dotychczas zbierane frukta utrzymać, a do ogólnopolskiej polityki wejść tylnymi drzwiami , przy wsparciu ? Salonu Odrzuconych? takich Rybińskich czy Królów np. Tak samo ślisko i obrzydliwie zaprezentowała się szanowna Zyta Gilowska , co to debatować jako polityk gotowa i kasę / niemałą! / za posadkę w RPP brać .
Inicjatywa, która na początku wydawała się sensowna rozłazi się w szwach, bo nie ma w tym gronie ludzi, którzy chcieliby cokolwiek dla tej idei zaryzykować. Kandydaci wskazani przez prezydentów / a połączenie Majchrowskiego i Zdrojewskiego samo w sobie wydaje się być szczytem szpicyfindrostwa / trzymają się swoich posad i posadek i nie deklarują ich porzucenia po uzyskaniu senackiego mandatu. Ot, taka to byle jaka gierka?

W sprawie Adama Hofmana w zasadzie żal atramentu, bo wokół siebie mamy przecież / szczególnie w korporacjach / takich Hofmanów na kopy. O ile jednak te pistolecik szybko w realu dojrzewają w warunkach ostrego temperowania, o tyle połączenie Kaczyński + Hofman jest raczej ilustracją prostego faktu: jak niewiele Prezes wie o realnym życiu.
Postawienie na tego agresywnego prostaka z żałosna polszczyzną i jeszcze bardziej żałosnym nadmuchanym ego jest ? jak to się teraz mówi ? przeciw skuteczne?. I tak trzymać.
Pamiętamy przecież/ wszyscy  /sprzed roku jak groźna była kulturalna i rzeczowa Kluzik ? Rostkowska , która budziła szczerą sympatie? zrobiła Kaczyńskiego prezydentem. I tego nigdy jej nie wybaczę.

Tagi: PIS polityka
17:32, piestrojanski
Link Dodaj komentarz »