Blog poświęcony szeroko zakrojonemu tematowi opon, zarówno opony zimowe do sanek, jak i opony letnie do taczek mechanicznych, czy szeroki wybór opon do rowerów dziecięcy i samochodów lego.
Blog > Komentarze do wpisu
monterzy
Być może w niektórych markach tak jest. 
Jednakże w wielu markach wystarczy mieć odpowiednie uprawnienia, przejść szkolenia serwisowe, zaliczyć egzamin, podpisać umowę serwisową, w niektórych markach dodatkowo posiadać odpowiedni sprzęt oraz zakupić pakiet części serwisowych, i od razu zostaje się serwisantem gwarancyjnym. 
Niestety niektórzy serwisanci klimatyzacji (również gwarancyjni), robią przeglądy w takim czasie, w którym jet trudno się wyrobić z samym zdjęciem i zamontowaniem obudowy kotła, więc tak wyglądające kotły to nie nowość. Najgorsze jest to, że tacy serwisanci klimatyzacji działają na rynku, i nikt nic z tym nie robi. Sama instalacja jest bardzo ciekawa, :D chyba jestem za cienki na to by zrozumieć intencje instalatora, najbardziej irytuje mnie po co jest ten piekarnik, wypieka się w nim szczepki i potem wkłada się je do kotła, by przypadkiem zimne nie wychładzały paleniska? 
A może to jakiś wypasiony grill? Zawory na wodzie użytkowej, oraz na powrocie C.O. przed i za filtrem klimatyzacji oczywiście nie potrzebne (chyba instalator nie przewidział czyszczenia filtrów, lub czynności serwisowych w kotle z koniecznością rozszczelnienia układu). Zaskakujące zatem jest po co zastosowany jest ten zawór na zasilaniu C.O. :D Na gazie oczywiście zawór wodny, filtru brak, i jakiś podejrzany wąż gazowy:
 
sobota, 08 września 2012, piestrojanski

Polecane wpisy